Prostat perine kas ağrısı tedavisi elektronik enstrüman erkek üroloji rehabilitasyon en iyi satış profesyonel tıbbi cihaz

w88645

Yeni ürün

₺1 647.05 ₺1 152.94

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 33cm x 30cm x 9cm (12.99in x 11.81in x 3.54in)

prostat perine kas ağrısı tedavisi elektronik enstrüman erkek üroloji rehabilitasyon en iyi satış profesyonel tıbbi cihaz
Prostatit ne Elektronik Fiziksel Doğal Tedavi Cihaz tedavi aralığı?
hasta grubu
yetişkin erkek
tedavi aralığı:
1. Kronik olmayan bakteriyel postatitis neden sık idrara çıkma, acil idrara çıkma, dizüri, odynuria, vb Distending testis ağrısı, perine, kasık ve epididymis ve diğer ilgili belirtiler.
2. BPH
TEDAVININ BIR DERS HAKKıNDA, testis AĞRıSı, perine AĞRı, kasık ŞIŞME AĞRı ve epididymis AĞRı serbest bırakılabilir; ve sık idrara çıkma, acil idrara çıkma, dizüri, odynuria, BPH durum geliştirilebilir.
prostatit, prostat hiperplazisi ile karmaşık prostatit, vesiculitis, prostatalgia. sık idrara çıkma, acil idrara çıkma, idrar zorluklar, idrar ağrı, vb, ve diğer ilgili belirtiler.
İPUÇLARı: zührevi hastalık veya Gonococcal enfeksiyon neden prostat sorunları, önceden anti enfeksiyonları tedavi kullanın lütfen, sonra prostat tedavisi enstrüman kullanın.
The Contraindicatios
1 Fizyolojik etkisi, ekipmanı olarak manuel kitap kılavuzu, bu enstrüman kullanmayın zaman aynı Odada yüksek frekans tedavi enstrüman çalışma
2 kez çıkış istikrar olmayabilir enstrüman yakın kısa dalga veya mikrodalga tedavisi ekipmanları. bu artabilir kardiyak fibrilasyon zaman yakın göğüs kullanımı.
3 Şiddetli kalp hastalığı ve yüksek kan basıncı hastaları devre dışı.
4 Cilt alerji ve cilt ülseri hastaları devre dışı.
5 Sabit elektrotlar plaka elastik bant, olursa olsun ne tür tedavi, ve elektrotlar plaka cilde yakın tutmak.
6. mikro elektrik çarpması önlemek için, take off lütfen elektrotlar plaka üzerinde zaman dönüş/kapama bu enstrüman.
7. tedavisi Sırasında, artan veya azaltmak.
Klinik çalışma sonuçları nedir?
kontrendikasyon: hemoroid muzdarip hastalar ile kullanmak yasaktır gelen başlangıçlı döneminde ve prostat kanseri.
Prostatit Elektronik Doğal Tedavi Cihazın Özellikleri nedir?
1. The iyi tedavi etkisi klinik trail olduğunu kanıtladı.
2. Portable, küçük boyutu.
3. fizik tedavi, hiçbir yan etkisi, hiçbir travma
4. It Çin antik akupunktur noktası birleştirmek ve yüksek enerji içine elektrik nabız tek enstrüman, tedavi etkisi sağlamak için.
5. Simple kullanmak, operasyon insancıllaşmıştır.
Prostatit ne Elektronik Fiziksel Doğal Tedavi Cihazı Teknik Parametreleri?
öğe
açıklama
çalışma gerilimi
AC 220 V 50Hz
AC giriş Gücü
çıkış Frekansı
90-110Hz 1.3-2.6 KHz
çıkış Gerilimi
çıkış Akımı
boyutlar
180mm * 140mm * 60mm
ağırlık
1.5Kg
enstrüman Aksesuarları
elektrik teli 2 adet
elektrot 1 takım
elastik kemerler 1 adet
elektrik iletimi sıvı 1 şişe
kullanım kılavuzu 1 adet
F0.5A/ACL250V 2 adet
ne tedavi prensibi prostatit Elektronik Doğal Tedavi Cihazı?
1. Prostat bezi Sağlık Cihazı en gelişmiş dünyada prostat bezi sağlık cihazı bugün.
bu ürün başlar yeni teknolojik çağ prostat bezi sağlık bakımı. elektronik darbe ve geliştirmek için Çin akupunktur noktası tedavi birleştirir bütün çevre pelvik kavite genel kan dolaşımını artırmak amacıyla pelvik boşluğu.
bu artış sağlar zayıflamış içine kan akışını geliştirmek için doku kurtarma ve ağrı kesici.
2. The prostat microcurrent için terapi cihazı highenergy darbe akımı uygular akupunktur noktası üzerinde hareket yakın odak bölge olduğunu.
analgestic etkisi vardır. That çünkü can doğrudan teşvik, kontrol sempatik sinir dilatasyon damarları ve kan dolaşımını teşvik etmek, böylece giden Bendorphin içeriği artan. buna ek olarak, the highenergy darbe akımı pudental sinir refleks of ark teşvik edecek veya pelvik sinir, detrusor kasılması ve harici sfinkter gevşeme elde. dolayısıyla, the İşeme bozukluğu effect olacak.
3. Designed için vücut meridyen dredging, prostat microcurrent terapi cihazı döngüsel bakliyat vardır. bu bakliyat, zaman ışınlanması akupunktur noktası, teşvik edecek biyokimyasal molekülleri hareketini hızlandırmak için. highspeed hareketi yol açacaktır, kas kasılması ve metabolizmasını teşvik. sonra 20 dakikalık tedavi, biyolojik akupunktur noktası içindeki termal etkisi neden olacak ve sıcaklık olacak sabit tutulur.
klinik sonuçlar:
sonra 25 dakikalık tedavi, darbe akımını yükselmeye verecek bir düzenli CV6 arasında değişen elektromanyetik alan (qihai) akupunktur noktası ve CV1 (qugu) akupunktur noktası. böyle durumun altında, iyileştirici etkisi elde etmek size yardımcı olur, analjezi gibi, antiinflammation, sterilizasyon ve ablasyon.
prostatit tedavi/prostat, neden biz HUIYIN AKUPUNKTUR NOKTASı ve Qihai acupoinit seçmelisiniz?
A: Geleneksel Çin Tıbbı teorisine göre, HUIYIN AKUPUNKTUR NOKTASı ve üriner sistem ana acupoints Qihai akupunktur noktası vardır. Qihai Ren meridyen akupunktur noktası aittir, ve bu kilit noktası gücü, ve Yang temelinde. Huiyin kilit noktası olduğunu Ren meridyen, ve organize tüm vücut yin meridyen. bu yüksek enerji dağıtım ile darbe akımı kullanın olanlar üzerinde çalışma 2 acupoints, lezyon yakın alan, kullanarak doğrudan uyarılması engeller, sempatik sinir kan damarlarını genişletmek kan dolaşımını hızlandırabilir. yüksek enerji dağıtım ile darbe akımını teşvik Yüksek enerji dağıtım dört çeşit darbe sinir stimülasyonu yansıtacak ark pudental sinir veya pelvik sinir akımları, yüksek enerji dağıtım ile darbe akımını teşvik sinir refleks ark pudental dört çeşit sinir veya pelvik sinir elde hangi, detrüsör sfinkter daralma ve gevşeme disfonksiyon, İşeme geliştirmek.

 • öğe Türü: Massage & Relaxation
 • Model Numarası: KOZING-QLX01
 • malzeme: ABS
 • uygulama: HUIYIN ACUPOINT, QIHAI ACUPOINT AND QUGU ACUPOINT
 • Product name : Prostate muscle perineum pain treatment electronic instrument male uro
 • Working principle: The multi-wave pulse to stimulate the acupoint.
 • Certification: CE, ISO9001 and ISO13485
 • Item : Prostate treatment instrument for the urology rehabilitation
 • Material: Plastic
 • Size: Portable , easy to carry
 • treatment range 1: Chronic non-bacterial prostatitis and BPH
 • treatment range 2 : dysuria, odynuria, etc. Distending pain of testis, perineum, groin
 • treatment range 3: frequent urination, urgent urination,
 • Customized: OEM AND ODM are accepted

Etiketler: Ucuz Prostat perine kas ağrısı tedavisi elektronik enstrüman erkek üroloji rehabilitasyon en iyi satış profesyonel tıbbi cihaz, Yüksek Kalite Prostat perine kas ağrısı tedavisi elektronik enstrüman erkek üroloji rehabilitasyon en iyi satış profesyonel tıbbi cihaz, Çin Masaj ve Rahatlama Tedarikçiler.

Aksesuarlar