Ev Kullanımı 1000g Kapasiteli Salıncak Ot Değirmeni/Gıda Taşlama Makinesi/Kahve değirmeni, Elektrikli Un Değirmeni, öğütme Miller

w78615

Yeni ürün

₺531.53 ₺478.40

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 25cm x 25cm x 43cm (9.84in x 9.84in x 16.93in)


ev Kullanımı 1000g Kapasiteli Salıncak Ot Değirmeni/Gıda Taşlama Makinesi/Kahve değirmeni, Elektrikli Un Değirmeni, öğütme Miller
yeni salıncak hız değirmen özellikleri:
1, güzel görünüm avantajları vardır, hafif, serbestçe hareket edebilir; ve basit operasyon avantajları vardır, hiçbir titreşim, düşük gürültü, hem elektrik ve güvenlik ve diğer özellikleri, geleneksel Çin tıbbı klinikler için uygundur, hastane eczane, eczane, sağlık ürünleri smashing satış sayaç Vale işleme, araştırma Enstitüsü, laboratuvar analizleri ve aile gıda yerine geleneksel taşlama; harç olmak, iş verimliliği 50 kat artarak olabilir.
2, süper yüksek hızlı motor itici güç olarak, son anti kilitleme bıçak, bir ana blade uzatılmış, daha iyice ezilmiş, tıbbi toz inceliği (en yüksek tıbbi toz inceliği 50-300 mesh); kırma aralığı: üç yedi, dağ arrowhead, sığla, mür, eşek gizlemek jelatin, dodder, hipokampus, Astragalus vb can çok iyi kırma.
3, taşlama hızı, geleneksel Çin tıbbı taşlama süresi genellikle fazla 3 dakika, kırma süresi daha az 3 saniye, zamanlama anahtarı, öğütme süresi ayarlayabilirsiniz, komple otomatik kapanma taşlama, daha uygun kullanın.
4, temiz sanitasyon, çalışma atılmıştır toz, gıda sınıfı silikon mühürler kullanarak, kırma malzeme kaybı olmadan, kırma odasına gıda sınıfı paslanmaz çelik çizim süreci benimser, duvar yüksek parlak cila teknolojisi kullanarak, pürüzsüz ve kolay temizlenir; kırma farklı ilaçlar asla dize renk ve koku; taşlama oluk ve bıçakları paslanmaz çelik yapılır, birçok Çinli otlar demir önlemek gereksinimleri karşılamak.
5, basit bir işlem, özel eğitim olmadan personeli; basarak düğmesi tarafından son tipi ücretsiz dişli hızlı açık kapak, kapak daha rahat!
6, dayanıklı, maliyet-etkin. Japonya bıçak özel çelik olduğunu, ve gelişmiş tıraş homojen, smash 100-200 kg adet takım değiştirme olmadan.
7, değirmen son artış hava aşırı koruyucu, motorun kapsamlı koruma, aşırı yük ve yanık önlemek için motor.
8, hızlı açık kapak salıncak tipi yüksek hız öğütücü 2500 gram maksimum kapasitesi.
salıncak tipi yüksek hızlı otlar değirmeni prensibi:
genel taşlama kullanarak yüksek hızda dönen bıçakları hit kuru malzeme comminution elde etmek. kırma odasına oluşur, kırma blade, yüksek devirli motor. doğrudan malzemeyi içine kırma odasına, kilitleme kırma odasına kapak, boot 1-3 dakika tamamlamak için kırma.
teknik parametreler:
ürün tipi: ZT1000
ürün Adı: hızlı açık kapak of 1000 gram salıncak tipi yüksek hız öğütücü
Motor gücü: 3200 (W)
voltaj: 220/110 (V)
hız: 32000 (r/dak)
taşlama inceliği: 50-350
ağırlık: 11.0 (kg)
hacim: 260x260x420 (MM)
Warrany: 1 Yıl
kullanıcı talimatları:
1 salıncak tipi yüksek hız kuru taşlama ait kırıcı, orada hiçbir yağ olacaktır, su kalitesi ezilmiş oldu
2 ezilmiş puan ağırlık ve her giriş miktarı aşmayacaktır smash 1/2 tankı kapasitesi, amacıyla izin için yeterli alana sahip parçacık tamamen ezilmiş
3 salıncak tipi yüksek hız öğütücü boot, eğer yapışkan vardır ve sıkışmış taşlama bıçak, böylece motor dönmüyor, bu sefer olacak bir uğultu gürültü, hemen dışarı arama gerekir güç hattı, motor olmaktan yanmış önlemek için, malzeme kaldırmak gerekir, ve sonra kapağı kapatın, güç açın, önyükleme yeniden yükleyin (viskoz malzeme ezmek için değil deneyin).
Crush 4 genel tıp süresi 30 saniye sürer, geleneksel Çin tıbbı sert olduğunu, orta boyutu parçacık taşlama süresi 1 dakikadır. öğütme süresi çok uzun olmamalıdır, ezilmiş toz önlemek için ısıtma sopa yuvası.
5 salıncak tipi yüksek hız kırıcı değil uzun zaman sürekli çalışma, çalışma miktarı büyük ise, pause gerekir (dakika), vücut biraz soğutmalı ve sonra kullanmaya devam, rulman motora zarar aşırı ısınmasını önlemek için, yüksek sıcaklık altında aynı anda pulverize ve etkinliğini etkileyen.
6 işletim masa, orada hiçbir diğer alakasız makaleler olmalıdır. değirmen güvenli masaya yerleştirilir, onay içinde güç kaynağı gerilim, güç kaynağı masaya yakın olmalıdır, güç kaynağı soket güvenilir topraklama olmalıdır, tel çekerek zorlamayın, insan yapımı bozdu oluşumunu önlemek amacıyla, kırık değirmen ve diğer kazalar.
7 makinenin uzun süreli kullanımda, düzenli olarak kontrol edilmelidir fırça ve jilet bıçakları, ciddi hasar bulundu, yedek yedek parça, kırma etkisi sağlamak.
8 motor dönmüyor ise, güç kesilmiş olmalıdır, güç hattı fişi kontrol irtibata iyidir, aşırı yük koruyucusu bağlı olduğunu ve karbon fırça ciddi aşınma olduğunu, aşırı yük koruma cihazı tıklatın ve sonra yeniden, gibi fırça ciddi giyim yedek fırça, böyle elektrikli makine hala dönmez, onarmak için profesyonel personel tarafından gerekir, genel olabilir değişim parçaları kullanın.
9 güç hattı hasar durumunda (maruz çıplak gibi), özel bir güç hattı kullanmanız gerekir, yerel ofis satın almak için bir yedek onarım bölümü.
resim Öğesi

 • renk: US Plug 110V, EU Plug 220V, UK Plug 220V, AU Plug 220V
 • belgeleme: CE
 • aksesuarlar: Doğrama / karıştırma bıçağı
 • Çalışma Bowl kapasitesi (Kupa ): 1000G
 • fonksiyon: öğütme
 • Model Numarası: ZT1000
 • Marka Adı: fuqi
 • malzeme: Paslanmaz Çelik
 • Voltaj ( V ): 220/110 (V)
 • Güç ( W ): 3200 (W)
 • Speed: 32000 (r/min)
 • Volume: 260 x 260 x 420 (MM)
 • Grinding fineness: 50-350
 • Weight: 11.0(kg)

Etiketler: Ucuz Ev Kullanımı 1000g Kapasiteli Salıncak Ot Değirmeni/Gıda Taşlama Makinesi/Kahve değirmeni, Elektrikli Un Değirmeni, öğütme Miller, Yüksek Kalite Ev Kullanımı 1000g Kapasiteli Salıncak Ot Değirmeni/Gıda Taşlama Makinesi/Kahve değirmeni, Elektrikli Un Değirmeni, öğütme Miller, Çin Gıda Işlemcileri Tedarikçiler.

Aksesuarlar