Akıllı miracast dongle kablosuz hdmi tv sopa adaptörü wifi ekran yansıtma cast android dlna IOS airplay vga + av Jack

w57189

Yeni ürün

₺371.76 ₺316.00

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

kısa Açıklama
1. you perdeye cep telefonunuzu koymak ekran projeksiyon, gibi TV, projektör ve böylece;
2. Support HDMI/AV/VGA arayüzü;
3. bağladıktan sonra TV veya projektör, ayrıca U disk video oynarken destekler; diğer özellikleri ve kullanımı Için belirli ayrıntıları, dikkatlice aşağıdaki açıklamayı okuyun lütfen;
KULLANıM KıLAVUZU KıLAVUZU
AirPlay ile, sen müzik akışı, fotoğraflar, ve videolar TV setine, veya hoparlörlere müzik akışı. ve AirPlay Mirroring ile, eğer tv'nizde seti sizin iOS ekran görüntüleyebilirsiniz.
AirFun ile, sen müzik akışı, fotoğraflar, ve videolar TV setine, veya hoparlörlere müzik akışı. AirFun ile, sen tarayıcısı ve oynatma MediaBox bağlı USB içeriği.
ve Miracast ile, eğer tv'nizde Android veya Windows ekran görüntüleyebilirsiniz seti.
kullanım AirPlay 1. iOS cihazınızı bağlayın ve Medya Kutusu için aynı Wi-Fi ağ. 2. iOS cihazınızda, tokatlamak altından sizin ekran açmak için Kontrol Merkezi. 3. dokunun AirPlay. bir AirPlay cihazı seçtiğinizde, iOS cihazınızı gelen ses veya video oynayacak MediaBox üzerinde TV setine bağlı oluyor.
Yansıtma açarsanız, görürsünüz tüm iOS ekran tv'de TV setine bağlı oluyor. senin TV yönelim ve cihazınızın boy oranı kullanacak. görüntü istiyorsanız cihazınızdan doldurmak için TV ekran, gerekebilir tv'nizin boy oranı veya zoom ayarları ayarlamak için.
kullanım peer-to-peer AirPlay
cihazlar hem emin olun var Wi-Fi doğrudan MediaBox bağlı açık ve iOS cihazı var. akışı iTunes Store içeriği almak istiyorsanız, ayrıca bir Internet bağlantısı gerekir.
kullanım peer-to-peer Miracast
Miracast kablosuz teknolojisi bir olduğunu proje için kullanabilirsiniz Android veya PC ekran Tv'ler için, projektörler, ve ayrıca streaming medya oynatıcılar destek Miracast. bu paylaşmak kullanabilirsiniz ne yaptığınızı pc'nizde veya Android, mevcut bir slayt gösterisi, hatta daha büyük bir ekranda sevdiğiniz oyun oyna. Android
Android cihazlar üzerinde, Ayarlar menüsüne gidin almak gerekir, dokunun Ekran, ve sonra dokunun Kablosuz ekran. bu sayfanın üstündeki, geçiş ÜZERINDE ve " Kablosuz ekran " yakındaki Miracast cihazlar için tarar. bir dakika sonra, Miracast adaptörü adını gerekir pop up. sonra bağlanmak adaptörü sizin ekran ekran üzerine aynalı olacak.
Windows
senin PC Windows 8.1 veya Windows RT 8.1 ile geldi, kablosuz ekran eklemek için hazırsınız pc'nize bağlantıyı tamamlamak için, ve başlangıç projelendirme.
ancak, eğer eski bir Windows sürümünü gelen yükseltildi senin PC, sen emin olun gerekebilir PC Miracast destekler ve proje için hazırdır. ayrıca, edeceğiz eğer ekran projesi için Miracast desteklemiyor, sen ekleyerek ekran kurmak gerekir ekstra parça önce ona donanım başlayabilirsiniz projelendirme.
kullanım AirFun
iOS cihaz üzerinde, App Store gitmek gerekir, arama " AirFun " ve ardından yüklemek.
Android cihaz üzerinde, her iki cihaz Wi-Fi var emin olun ve cihaz üzerinde döndü var bağlı MediaBox peer-to-peer. açık web tarayıcısı ve gitmek gerekir, android için AirFun indirmek ve yüklemek.
USB Oynatma
destek yeteneği listesi:
Video: mp4, mov, avi, iso, flv, mkv
ses: mp3, wma, wav, flac, ape, aac, alac, ogg
peer-to-peer Wi-Fi 5G Modu
eğer sizin cihazlar Wi-Fi sürücü desteği 5G modu, sen 5G peer-to-peer MediaBox etkinleştirin 5G modu,
adımlar:
kurulum-> Ağ-> Sanal AP Kurulumu-> Radyo Bandı-> 5G tercih-> kaydetmek Değişim.
bu ile yapılandırmak, sizin cihazlar bağlı MediaBox peer-to-peer kullanarak Wi-Fi 5G kanal.
parsel içinde öğelerin listesi
cihaz konak + USB güç kablosu (şarj dahil değil) + HDMI kablo + kullanım Kılavuzu + uzaktan kontrol

 • fiş tipi: USB
 • öğe Türü: TV stick
 • Konnektörler: HDMI
 • tip: High Definition
 • Marka Adı: dfyou
 • decode Yetenek: 1080p (Full - HD )
 • Model Numarası: X6P
 • Sabit Disk Kapasitesi: > 1000GB
 • Uzaktan Kumanda: dahil
 • kayıt: Hayır
 • İşletim Sistemi: None

Etiketler: Ucuz Akıllı miracast dongle kablosuz hdmi tv sopa adaptörü wifi ekran yansıtma cast android dlna IOS airplay vga + av Jack, Yüksek Kalite Akıllı miracast dongle kablosuz hdmi tv sopa adaptörü wifi ekran yansıtma cast android dlna IOS airplay vga + av Jack, Çin TV Sopa Tedarikçiler.

Aksesuarlar